המלצות מהתקשורת

כתבת המלצה בעיתון חיים אחרים

טיפול אנרגטי צלילים ותקשור
לכבוד יום הולדתי הזמינה אותי חברה לטיפול אנרגטי אצל דורית אביב במרכז מרכבת אור. נכנסתי לעולם קסום של צלילים, של קריסטלים ושל ריפוי, בחלל שבמרכזו נמצאת פירמידה מקודשת. אביב נשאה תפילה לריפוי וזימנה מלאכים וישויות אור שעמם היא מתקשרת אינטואיטיבית.

 

 

מי זאת דורית?

דורית אביב, אינה ניתנת להגדרה מילולית. אלברט איינשטיין אמר הכל אנרגיה ומסה בעת ובעונה אחת…דורית היא צלילים ותדרים, אישה מופלאה ואנרגיה בעת ובעונה אחת.
למרות שכבר חלף חודש מאז הקונצרט שלה בגן מלון דניאל נוכח השקיעה, אני עדיין חש את התנודות, הרעידות וגלי השלווה שדורית הצליחה להעביר אלינו באותה הזדמנות.
הלכתי להציץ במרכז מרכבת האור שלה בהרצליה ….הצצתי ונשביתי בקסם.

כתבת המלצה בעיתון אלף בית הרצליה פיתוח

דורית אביב מטפלת ועורכת סדנאות בדמיון מודרך ו NLP, צלילים ותדרים. מוציאה מסעות רוחניים בארץ ובחול. נשואה ואמא לנופר ונאור שנולדו וגדלו כאן בשכונה במסלול הרגיל: ברנדיים, סמדר, ותיכון חדש, נולדה וגדלה ברמת גן הגיעה להרצליה ב’ בשנת 1988 עם ההורים.

כמו כולם צבא, שרתה ביחידת מחשבים ממר”מ אוניברסיטה 

 

כתבה בחיים אחרים על טיבט, מסעות לטיבט שאני מוציאה כולל שלל תמונות שצילמתי מהמסעות


טיבט, המכונה “גג העולם” בזכות
מיקומה ברמה הגבוהה של הרי
ההימלאיה, היא יעד מאתגר ונחשק
בקרב מטיילים מערביים, אף
שהסינים השולטים בה מגבילים את
הגישה אליה.
עוד מצעירותי החלום שלי היה
לבקר בטיבט – מדינה מיוחדת
ובלתי נגישה כמעט למבקרים.

 

כתבת המלצה עיתון מעריב ירושלים והשרון


הטיפול הייחודי שהעניק לי דורית אביב מטפלת ב- Sound Healing נפתח באמצעות שופרות – שנועדו הן לפתוח את שערי שמים לקול בקשה של דורית והן להזמין את המדריכים הרוחניים להגיע לטיפול.
הגוף למעשה הוא קונצרט אחד שלם, ואם אחד מהאיברים לא מנגן טוב, התזמורת מזייפת,
החלה להסביר לי דורית לכל איבר בגוף יש צבע/צליל/תדר וצורה ברגע שאנו עובדים על מגוון גדול של כלים, הם משפיעים על כל איבר בגוף,


תומר אוליצקי-אור כתב במדיה החברתית

מאז בריאת העולם הייתה המוזיקה כלי לריפוי. מקור המילה מוסיקה מגיע מהמיתולוגיה היוונית שמספרת על תשע מוזות שהונהגו על ידי אפולו. אותן מוזות שימשו כהשראה לכל תחומי האומנות.

מלבד ההשראה, המוזיקה שימשה ככלי לביטוי עצמי, לפורקן רגשי, לטקסים ולהעברת מסרים. בתרבויות ודתות שונות, הצלילים מקושרים לטבע, החל מהחיות ועד לשכשוכי הנחל.

 

 

התחבר

This function has been disabled for מרכבת אור - Merkaba Of Light.