החלום שלי

מרכז מרכבת אור

לפעמים חלומות מתגשמים

המרכז מרכבת אור בניתי בשתי ידיי כשהלכתי בעקבות חלום מרכז רוחני, אנרגטי, קסום מלא באור שבו אוכל להעיר את הידע שצברתי שנים, ידע שיורד ומתעצם ומבקש להגיע לכל אדם באשר הוא, שתהיה לי פינה לטפל באהבה, להעביר חניכות, מדיטציות ומסרים בשילוב של כלי נגינה שאספתי מתרבויות שונות בעולם.

מתוך מחשבה וחלום שהמקום ייתן מענה מושלם ומדהים גם למטפלים ומורים רוחניים אחרים שמחפשים בית רוחני, אנרגטי, שקט וקסום להעביר בו את הסדנאות והידע שלהם.

המרכז נפתח ונבנה עם המון חשיבה על כל פרט ופרט שנקנה במיוחד למרכז עם המון אהבה ומחשבה. כמו כן, כלי הנגינה שנמצאים בו מגיעים מהרבה תרבויות ומקומות בעולם בהם אני בקרתי.

 

 

אמונה שלי

הלכתי עם חלום ילדות שהופיע אצלי מגיל מאוד צעיר לעזור לאנשים, להקים מקום בו אוכל ללמד, לטפל ולנגן ולהפוך את המקום בית עבור אנשים שרוצים ללמוד ולהתפתח

ההתמדה למרות הקושי

לא פעם חלומות אינם מתגשמים מהר, בדרך יש עליות ומורדות. דבקות בחלום ובמטרה מניבה תוצאות טובות למרותת הקשיים להשגתה.

הסיפוק שלי

בניית מרכז מרכבת אור קרם אור וגידים לאט אבל בטוח, כל שלב נעשה עם המון מחשבה, אהבה ודגש על כל פרט, חלקים גדולים מהמרכז בניתי בעצמי במו ידיי באהבה 

במרכז החלל ישנה פירמידה ענקית מפליז ועליה קריסטלים שהבאתי מסדונה – מרכז של וורטקסים. ומחת לפירמידה הגדולה במרכז ישנם עוד 2 פירמידות, בכל המרכז ישנם אבני קריסטל ענקיות בצורת לוחות הברית, בתקרת החלל ישנם מוביילים מקריסטלים כמעט מכל סוגי האבנים, ישנו מבנה סטארגייט, ישנם גם אבני קריסטל ואבנים שנאספו ממקומות שונים בעולם כטיבט, נפאל, פרו, סדונה, מצרים והר שסטה, קיימים במקום ספרי הזוהר, פירמידת קריסטל נמצאת בתוך פירמידה הגדולה, ישנו מקרן לצורך העברת הרצאות, כיסאות מדיטציה וכיסאות רגילים,  ישנה אפשרות להקלטה של ההרצאות ועוד.

כמו כן יש פינות לכל התרבויות כגון: טיבט, מצרים, האינדיאנים והקבלה (ספרי הזוהר).

ישנה פינה של המון סוגי קלפים, ספרים של העידן החדש ועוד.

 

תיאור המבנה

המרכז מחולק לשלושה חללים:

  1. החלל הקדמי, דרכו נכנסים. חלל פתוח עם דשא וגזיבו לישיבה ויריעות עם סמלים טיבטיים להצללה שהגיעו במיוחד מטיבט.

מתאים לאירועים פתוחים ו / או להפסקות בין ההרצאות.

  1. חלל המרכזי של המרכז סגור וממוזג.
  2. חלל השלישי של המתחם הוא המטבח. מאובזר במלואו, כולל פינת אוכל. ניתן להגיע אליו גם מהכניסה הראשית. (ישנה כנסה נוספת לחלק זה).
    * ישנם שירותים

רוצה להכיר יותר?

סיפור קבלת השם

כשאתה מוכן ובשל לקבל כל מה שמגיע אילך ללא ספקות
מגיעים אילך מתנות שלא ציפיתה להם

התחבר

This function has been disabled for מרכבת אור - Merkaba Of Light.